Системи контролю доступу

Професійні та ліцензовані послуги в сфері охоронної безпеки

Установка системи контролю та управління доступом в Харкові дозволяє створити надійну пропускну систему для входу / виходи в багатоповерхові будинки, на приватну територію, в офіс для співробітників, на складські комплекси. Така система СКУД, заслуговує на окрему увагу, так як при програмуванні СКУД може пропускати / випускати людей по карті пропуску, по відбитку пальця, по таблетці для домофона. Такі системи зараз встановлені практично скрізь і дозволяють убезпечити майно від небажаних осіб.

Установка системи СКУД має різні спрямованості і тому вимагає професійний підбір обладнання. Як і стосовно будь-якої проводки, монтаж кабелю для системи СКУД бажано виконувати на етапах будівництва, щоб всі кабелі були заховані, але так само кручена пара або кабель для системи СКУД може бути захований в кабель-канал. Устаткування представлено в широкому асортименті: бездротовий СКУД, мережевий СКУД, кодові панелі, кнопки виходи, ідентифікатори, замки, зчитувачі, доводчики, радіореле, а так само автономні системи обліку робочого часу.

Працюємо швидко і якісно

 • Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта
 • Безкоштовне обстеження та підключення Безкоштовне обстеження та підключення
 • Швидке реагування на сигнал Швидке реагування на сигнал "тривога"
 • Величезний досвід роботи Величезний досвід роботи

Вас зацікавила послуга? Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію

Залишити заявку

Послуги Охоронного агенства

Понад 10 років успішної роботи по Харкову і Харківській області. Наші клієнти рекомендують нас своїм партнерам і колегам.

Виїзд за дзвінком цілодобово

Установка системи контролю та управління доступом (СКУД)

Сучасні системи контролю доступу довели свою ефективність не тільки на таємних об'єктах, але ще і в офісних, адміністративних будівлях, складах, у виробничих цехах. Завдяки застосуванню подібних систем можна запобігти потраплянню незнайомих осіб на об'єкти, що охороняються, а також зменшити кількість необхідної охорони, обмежити переміщення працівників по всій території і вести облік присутності співробітників і їх робочий час.

Як функціонують системи контролю доступу

Системи контролю доступу функціонують по принципи, який грунтується на ідентифікації гостей по їх особистим кодами, які записані на спеціальних магнітних картках. Також можливе використання відбитків пальців. Ці дані вносяться в загальну базу даних безпосередньо в самому пристрої. Магнітні картки потрібні, щоб отримувати доступ до певних приміщень в будівлі, відкривати двері і замки, забезпечувати проходження через турнікети. Самі картки програмують так, щоб вони відкривали тільки заздалегідь обрані двері лише в дозволений час.

Система контролю доступу містить наступні вузли:

 • контролери мережевого або автономного типу, тобто це управляє обладнання;
 • предмети особистої ідентифікації. Це можуть бути магнітні картки, електронні ключі, брелоки, мітки на автомобілях та інше;
 • зчитувачі. Вони визначають коди з різних носіїв для ідентифікації особи. Також створені пристрої для біометричних параметрів;
 • обладнання виконавчого функціоналу. Це стосується воріт, які працюють автоматично, турнікетів, дверних доводчиків, електромеханічних і магнітних замків і іншого;
 • робочі місця, які укомплектовані системами, які працюють автономно. Це стосується відділу з охороною, бухгалтерією, керівниками тощо.

Все даних про гостях приміщень, пересуванні співробітників по робочої території вносяться в базу даних системи.

Монтаж систем контролю доступу

Охоронне агентство пропонує установки високотехнологічного обладнання в короткі терміни. Завдяки такому обладнанню та висококваліфікованим працівникам компанія здатна ефективно охороняти об'єкти. Вона може встановити точні, технологічні і сучасні охоронні системи, які включають пультове обладнання, камери для відеоспостереження, сповіщувачі та інше. Співробітники спеціально навчені роботі з такими установками, монтажу і сервісу.

Монтаж турнікета

Монтаж турнікета рекомендований в місцях скупчення великої кількості людей, щоб упорядкувати їх рух і розмежовувати зону проходу (наприклад, вхід з правого боку, а виходи - з лівої). Це пристрій організовує оптимальний рівень потоку гостей на певній території або в будівлі. Ось чому турнікет можна зустріти на прохідних більшості підприємств, компаній. Також це невід'ємна частина фойє басейнів, спортзалів та інших приміщень. Ще їх можна зустріти в навчальних закладах, лікарнях, бізнес-центрах, різних державних установ. Турнікети справляються зі своїм завданням не гірше охоронця і не допускають проникнення сторонніх людей на об'єкт.

Монтаж домофону

Монтаж домофону потрібно в тому випадку, якщо потрібно захистити власний будинок. В цьому випадку ставлять металеві двері з кодовим замком і домофон. Останній можна використовувати для здійснення потрібного мешканця за спеціальною переговорної панелі, ведення двостороннього розмови між ними, а також можливість дистанційно відкрити заступників вхідних дверей при необхідності.

Часті питання

 • Час обладнання об'єкту системою контролю доступу?

  Обладнання системою для одних дверей - 1 день.

 • Ціна за обладнанняня системою доступу?

  Вартість типової системи (видеодомофон і панель виклику - від 4500 грн. Система може містити замки, турнікети, систему обліку робочого часу і так далі.

 • Де надаються послуги з монтажу систем контролю доступу?

  У Харкові і Харківській області.

 • Гарантия на встановлене обладнання?

  Гарантія 12 місяців.