Пультова охорона

Професійні та ліцензовані послуги в сфері охоронної безпеки

В наші дні охорона квартир в Харкові, а також інших приміщень, - послуга необхідна і затребувана. Будь-яка організація або людина хочуть надійно убезпечити своє майно. У цьому допоможуть досвідчені фахівці і сучасне спеціалізоване обладнання.

Сучасна функціональна охоронна сигналізація

Пультова охорона - високотехнологічна система охоронної сигналізації. Вона забезпечує швидке реагування та виїзд співробітників на місце при небезпечних ситуаціях. Охоронна централь передає на центральний пульт організації сигнал «тривога». Такий вид охорони магазинів і іншого призначення приміщень вимагає не тільки наявність сучасного обладнання, а високого професіоналізму фахівців і злагодженості в їх роботі.

Дану послугу на відповідному рівні реалізує наше агентство. У нас є новітнє пультове обладнання, яке швидко реагує на зміни, що відбуваються на контрольованих об'єктах. Вас цікавить запит «охорона будинку Харків»? Або вам необхідно убезпечити магазин, офіс, банк, ресторан? Ми забезпечує вашу безпеку завдяки професіоналізму команди і наявності сучасної системи пультова охорона.
Замовити дану послугу при охороні будинку в Харкові або іншого приміщення в нашому агентстві вигідно. Ми гарантуємо надійність і такі переваги:

 • Цілодобовий моніторинг в автоматичному режимі
 • Миттєва передача тривожного сигналу на центральний пульт
 • Дублювання сигналу по додаткових каналах
 • Злагоджена робота диспетчерів і груп швидкого реагування
 • Швидкий виїзд мобільної групи професіоналів
 • Доступність цін на послугу.

Працюємо швидко і якісно

 • Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта
 • Безкоштовне обстеження та підключення Безкоштовне обстеження та підключення
 • Швидке реагування на сигнал Швидке реагування на сигнал "тривога"
 • Величезний досвід роботи Величезний досвід роботи

Вас зацікавила послуга? Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію

Залишити заявку

Послуги Охоронного агенства

Понад 10 років успішної роботи по Харкову і Харківській області. Наші клієнти рекомендують нас своїм партнерам і колегам.

Виїзд за дзвінком цілодобово

Принцип організації і роботи

Наша команда організовує на високому рівні послугу охорона квартир в Харкові, а також інших об'єктів за допомогою пультових систем. Ми працює злагоджено, швидко і точно. Охорона магазинів, складів, будинків, виробництв, офісів та інших місць забезпечується завдяки 24-годинному автоматичного контролювання. При спрацьовуванні охоронної сигналізації по головному каналу сигнал передається від датчиків на центральний пульт. Також він може дублюватися по каналах додаткової зв'язку (телефонна лінія та ін.).

Охорона будинків в Харкові і інших будівель реалізується моментально. Як тільки сигнал з пультової системи був зафіксований в центрі, через кілька хвилин на контрольований об'єкт виїжджає група швидкого реагування. Це спеціально підготовлені люди, професіонали своєї справи. В наявності команди надійний транспорт, професійне спорядження, засоби зв'язку. Це допомагає в захисті при охороні магазинів і інших об'єктів.

Професіонали нашого агентства повністю беруть ситуацію під свій контроль. При необхідності, якщо на місці є постраждалі, фахівцями виявляється фізична допомога та психологічна підтримка. Безпека і благополуччя клієнтів для нас понад усе. Звертайтеся за послугою «охорона квартир Харків» до професіоналів - ми забезпечимо вам надійну цілодобову захист.

Часті питання

 • Чи Берется плата за підключення вже змонтованої охоронної сигналізації на пульт?

  Ні - підключення безкоштовне.

 • Ціна за пультову охорону?

  Квартира - від 220 грн /міс, будинок або об'єкт - від 350 грн/міс.

 • У мене є охоронна система, але централь не підходить, що робити?

  Ми надамо Вам централь на час дії договору безкоштовно.(Щомісячна ціна за пультову охорону від 350 грн/мес)

 • Де надаються послуги з пультової охорони?

  У Харкові і Харківській області (район області уточнюйте).

 • Чи можливо укладення договору на пультову охорону на час відпустки/відрядження?

  Так, термін дії договору від 1 місяця.